Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-11-09
Tester Automatyczny z C#
Nr ref. 180805/4554
Wrocław, dolnośląskie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla amerykańskiej firmy specjalizującej się w inżynierii produkcji, której hasłem nadrzędnym jest innowacja, poszukujemy  osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • opracowanie i wykonanie zautomatyzowanych testów jednostkowych i funkcjonalnych z naciskiem na poprawę jakości rozwiązania,
  • praca w zespole międzynarodowym zespole Scrumowym,
  • uczestnictwo w codziennych spotkaniach,
  • uczestnictwo w procesach projektowania biznesowego, funkcjonalnego i interfejsu użytkownika,
  • współpraca z analitykami technicznymi i partnerami, w celu projektowania, wdrażania i wykonywania scenariuszy testowych,
  • udział w code review, sesjach kodowania w parach, retrospekcjach, sesjach refaktoryzacji i innych działaniach mające na celu ciągłą poprawę jakości,
  • uczestnictwo w CI, CD i praktykach DevOps.
Wymagania:
  • 2+ lat doświadczenia w pisaniu testów automatycznych,
  • doświadczenie w pracy ze zautomatyzowanymi narzędziami testowania (Selenium, Worksoft),
  • znajomość języka C#,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 - jest to język codziennej komunikacji),
  • wykształcenie wyższe.
Oferta obejmuje:
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • program emerytalny,
  • kartę Multisport,
  • pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w środowisku nastawionym na współpracę i rozwiązywanie problemów.