Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-24
Gdańsk, pomorskie
IT

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla amerykańskiej spółki, działającej w obszarze edukacji i wymiany kulturowej, poszukujemy kandydatów na stanowiska

Junior i Senior Full Stack .NET Developer
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. 180802/4555

Opis stanowiska:
  • współpraca z Analitykami Systemów Biznesowych przy projektowaniu, kodowaniu i testowaniu aplikacji,
  • odpowiedzialność za pełen cykl życia produktów (rozwój i utrzymanie projektów firmy),
  • pisanie testów jednostkowych (​​wszystkie nowe rozwiązania w firmie testowane są przy wykorzystaniu testów automatycznych),
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • praca z systemem kontroli wersji,
  • udział w code review,
  • zarządzanie wdrożeniami i migracją kodu,
  • pisanie i utrzymywanie procedur baz danych SQL Server.
Wymagania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne,
  • znajomość języków: C#, HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość frameworka Angular (mile widziany TypeScript),
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami SQL,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2 – warunek konieczny, ponieważ jest to język codziennej komunikacji).

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w zgodzie z metodyką Scrum,
  • znajomość narzędzi CI/CD,
  • wiedza na temat rozwiązań chmurowych AWS.
Oferta obejmuje:
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • udział we wdrożeniu nowych technologii,
  • ścisłą współpracę z zespołami zagranicznymi.