PwC
Data aktualizacji: 2018-11-21
Katowice, śląskie
IT, Konsulting, Analiza

PwC to sieć ponad 180.000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii.

Inspirujemy, dzielimy się wiedzą i budujemy relacje. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

A career in our Assurance Service Delivery Centre is the natural extension of PwC’s leading class global delivery capabilities. We provide premium, cost effective, high quality services that support process quality and delivery capability in support for client engagements.

Specjalista ds. analizy danych ze znajomością SQL

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: Informatyka i Ekonometria, Informatyka, Matematyka, Metody ilościowe),
  • Umiejętność obsługi baz danych (MS SQL),
  • Znajomość programu MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie,
  • Analityczne myślenie i dokładność

Zakres obowiązków

  • Analiza danych finansowych z wykorzystaniem narzędzi i technik IT,
  • Przetwarzanie i łączenie dużych zbiorów danych,
  • Zapewnienie kompletności analizowanych danych,
  • Przygotowywanie raportów zgodnie ze zdefiniowanymi kryteriami.

U nas możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie Buddy’ego (opiekuna),
  • Rozwój poprzez udział szkoleniach specjalistycznych,
  • Udział w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju przy wsparciu Coacha,
  • Możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce i w ramach kursów,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i najbliższej rodziny oraz ubezpieczenie na życie,
  • Dodatkowe benefity takie jak karta Multisport Card, bilety do kina, vouchery do sklepów,
  • Bonus finansowy zależnie od wyników pracy oraz za polecenie znajomych do pracy u nas,
  • Możliwość awansu,
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze ze strefą chillout i play room,
  • Imprezy integracyjne,
  • Świeże owoce każdego dnia.