Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Zespole Administrowania Funduszami Millennium Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych  w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds. prawno-organizacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/TFI/SPO

Obowiązki na stanowisku:

  • Uczestnictwo w procesie tworzenia i zmian dokumentacji prawnej funduszy inwestycyjnych, w tym prospektów i statutów funduszy, regulaminów produktów i innych regulacji obligatoryjnych wynikających z ustawy o funduszach inwestycyjnych lub wytycznych KNF, kontakty z notariuszem, uzyskiwanie odpisów rejestru sadowego Towarzystwa i funduszy
  • Uczestnictwo w procesie wydawania regulacji wewnętrznych Towarzystwa w tym: sprawdzanie dokumentu wprowadzającego regulację pod względem zgodności ze wzorem, logiczności i jasności zapisów, rejestracja i archiwizacja w zbiorze oraz procesowanie takich regulacji w trakcie ich obowiązywania
  • Sporządzenie sprawozdań z działalności organów Towarzystwa: zarząd, rada nadzorcza.
  • Udział w organizacji  posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej oraz Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Towarzystwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki – prawo lub administracja
  • Doświadczenie w pracy z regulacjami, procedurami wewnętrznymi oraz aktami prawnymi, w tym w obszarze funduszy inwestycyjnych
  • Umiejętności samodzielnego sporządzania sprawozdań
  • Skrupulatność i dokładność
  • Mile widziane doświadczenie pracy w obszarze prawnym w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym - koniecznym w standardowej komunikacji w ramach Grupy Kapitałowej

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną prace w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.