Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-27
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds. Zarządzania Projektami i Optymalizacji Procesów w Departamencie Procesów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZP-OPM

Główne obowiązki:

  • Udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych
  • Wykonywanie analiz biznesowych i specyfikacji
  • Mapowanie i wykonywanie pomiarów procesów oraz ich analiza
  • Projektowanie rozwiązań i wymagań do rozwoju nowych lub modyfikacji istniejących procesów
  • Samodzielne prowadzenie inicjatyw i projektów od fazy analizy do wdrożenia,
  • Monitorowanie i raportowanie rezultatów wdrożeń i wprowadzonych rozwiązań
  • Monitorowanie projektów, tworzenie harmonogramów i dokumentacji projektowej
  • Definiowanie mierników ilościowych i jakościowych dla procesów i projektów (KPI/SLA)
  • Prowadzenie warsztatów i spotkań projektowych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/spotkań projektowych
  • Znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami
  • Otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania
  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań
  • Zdolności komunikacyjne
  • Dynamizm w działaniu
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi oraz IT

Dodatkowymi atutami będą:

  • Praca w firmach konsultingowych
  • Znajomość specyfiki procesów bankowych i finansowych
  • Praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA
  • Umiejętność mapowania procesów (VSM, BPMS)
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.