Santander Consumer Bank S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-19
Analityk ds. sprzedaży zdalnej
Nr ref. ADSZ/08/WRO/2018
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto: Wrocław, dolnośląskie
Numer ref.: ADSZ/08/WRO/2018

Zadania:

  • tworzenie i automatyzacja raportów zarządczych dla Departamentu Zarządzania Oddziałami i Sprzedażą Zdalną, w tym raportów sprzedaży realizowanej za pośrednictwem Call Center.
  • monitorowanie i raportowanie procesów sprzedażowych realizowanych przez CC, poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży oraz zwiększania efektywności sprzedaży w kanałach zdalnej sprzedaży.
  • wykonywanie analiz biznesowych związanych z wdrażaniem nowych technologii wspierających sprzedaż w CC, a także za pośrednictwem bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, a także dotyczących nowych procesów i produktów wprowadzanych przez bank.
  • przygotowywanie analiz finansowych związanych z poszukiwaniem nowych dostawców usług CC, nowych rozwiązań i trendów na rynku sprzedaży zdalnej (np. sztuczna inteligencja)
  • przygotowywanie raportów kontroli wewnętrznych oraz wymianę danych z zewnętrznymi dostawcami usług.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (preferowane matematyczne, informatyczne),
  • praktycznej znajomości języka T-SQL oraz zagadnień relacyjnych baz danych,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Excel oraz VBA,
  •  odpowiedzialności, kreatywności, komunikatywności,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • znajomości języka angielskiego,
  • chęci do poszerzania wiedzy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji ASP.NET MVC (C#);
  • znajomość HTML, CSS, Java Script, jQuery;
  • znajomość usług SQL Server, w tym głównie SSIS oraz SSAS;
  • doświadczenie w tworzeniu kwerend MDX.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w obszarach: SQL Server Business Intelligence oraz programowanie aplikacji biznesowych MVC,
  • wykorzystanie najnowszych narzędzi pracy SQL Server 2014/2016, Visual Studio 2017, ASP.NET Core,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • udział w strategicznych dla Banku projektach biznesowych,
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • pracę w firmie dbającej o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym,
  • pakiet medyczny oraz dofinasowanie karty Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV wraz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.

W temacie korespondencji elektronicznej prosimy o napisanie pełnego numeru referencyjnego. Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.