Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-11-19
Główny Księgowy (k/m)
Nr ref. 180850/4588
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera na rynku dostarczania usług finansowo-księgowych i doradczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego, który będzie odpowiedzialny merytorycznie za zarządzanie finansami kilku spółek z grupy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów na GPW, rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, podatki lokalne),
  • przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych na potrzeby konsolidacji,
  • raportowanie zewnętrzne do GUS, NBP i US,
  • realizacja i przygotowywanie kontroli i ich aktualizacja,
  • uczestniczenie w projektach mających na celu zwiększenie efektywności pracy działu,
  • bliska współpraca z Zarządami poszczególnych spółek znajdujących się pod ich opieką,
  • merytoryczne nadzorowanie pracy księgowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, finansowe,
  • co najmniej 4 lata doświadczenia w pełnej księgowości spółek,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT),
  • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • analityczny umysł,
  • otwartość na zmiany.
Oferta obejmuje:
  • pracę w jednej z największych firm outsourcingowych,
  • udział w złożonych projektach,
  • dofinansowania do edukacji i rozwoju kompetencji,
  • opieka zdrowotna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju pionowego w strukturze firmy,
  • umowa o pracę lub B2B.