Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-15
Marketing Manager EE
Nr ref. 25238_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Warszawa25238_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail - producent oraz dystrybutor produktów marki premium
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim
  • Odpowiedzialność i samodzielność działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bogaty pakiet benefitów)
  • Możliwość rozwijania marki premium w branży Retail
  • Przyjazna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Współtworzenie i implementacja strategii komunikacji marketingowej w podległym regionie (Europa środkowa i wschodnia)
  • Przygotowanie i wdrożenie zintegrowanego planu komunikacji na każdy z rynków
  • Odpowiedzialność przede wszystkim za komunikację marketingową, planowanie mediów na podległych rynkach oraz ścisłą i bezpośrednią współpracę z domami mediowymi oraz agencjami etc
  • Bezpośrednia współpraca ze sklepami oraz galeriami handlowymi w ramach zarządzania marketingiem w punktach sprzedaży
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Zarządzanie podległym zespołem (3 osoby)
  • Analiza i monitorowanie rynku
  • Ścisła współpraca z innymi teamu w ramach działu marketingu
Profil kandydata
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w marketingu na podobnym stanowisku w branży Retail
  • Sukcesy w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność analizy kosztów i efektywności prowadzonych działań
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Umiejętność poszukiwania niestandardowych i kreatywnych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik