Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Kontroling, BPO/SSC

Młodszy Kontroler Finansowy (m/f)
Kędzierzyn-Koźle26119_MP_PL
Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna, która jest liderem w swojej branży. Oferuje innowacyjne rozwiązania dla klientów w ponad 100 krajach świata - nie tylko dla przemysłu i infrastruktury, ale również dla klienta indywidualnego.
Oferujemy
  • Szansa dla osoby nastawionej na rozwój w zakresie kontrolingu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozbudowany fundusz socjalny
  • Premie
Opis stanowiska
  • Wspieranie sprawozdawczości finansowej poprzez przygotowywanie i sprawdzanie wymaganych danych.
  • Obliczanie kosztów produktu w celu wsparcia procesu sprzedaży
  • Analiza ad-hoc dotycząca wydatków kapitałowych lub innych projektów
  • Nadzór i okresowa weryfikacja danych wejściowych innych działów (produkcja, sprzedaż, logistyka)
  • Przygotowywanie raportów kosztów, w porównaniu do budżetu i zeszłego roku.
  • Aktywny udział w inicjatywach optymalizacyjnych (zespoły interdyscyplinarne).
  • Raporty dotyczące rentowności dla klienta, grupy produktów lub kanałów dystrybucji.
  • Aktywne wskazywanie trendów zmian kosztów i rentowności produktów / klientów
  • Zarządzanie najważniejszymi aspektami kalkulacji kosztów różnych działów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi regionalnymi departamentami w celu wdrożenia nowych wspólnych zasad i modeli cenowych
  • Administracja i konfiguracja ważnych danych produktów w systemie SAP.
Profil kandydata
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w zakresie kontrollingu/analizy finansowej/audytu
  • Wykształcenie wyższe - Rachunkowość, Finanse, Ekonomia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy indywidualnej
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista