Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-25
Wrocław, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

Młodszy Kontroler Finansowy (k/m)
Wrocław26539_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodwa firma produkcyjna z siedźiba we Wrocławiu, będąca jednym z liedrów na rynku.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole,
  • stabilne warunki finansowe,
  • niezbędne szkolenia zawodowe na koszt pracodawcy.
Opis stanowiska
  • udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz finansowych, planów wieloletnich, rachunku wyników, bilansu i cash flow,
  • weryfikację prowadzonych przedsięwzięć pod kątem ich efektywności biznesowej,
  • sporządzanie okresowych raportów z działalności na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • kontrolę odchyleń od założonego budżetu oraz analizę przyczyn ich powstawania,bieżący
  • monitoring wskaźników, przygotowywanie analiz,
  • przygotowywanie bieżącą aktualizację i wdrażanie procedur controlingowych,
  • ścisłą współpracę z osobami z poszczególnych działów w organizacji przy realizacji bieżących zadań.
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowe i bankowe lub pokrewne,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale finansów lub controllingu, preferowane w międzynarodowym środowisku
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej, zasad controllingu i przygotowywania analiz,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym biegła Excel,
  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,
  • operatywność i samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomośc języka angielskiego, będzie plusem.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista