Temat tygodnia
czyli rozmowa o gorących biurkach, open space'ach i chillout roomach
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-22
Samodzielna Księgowa
Nr ref. 26533_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
Warszawa26533_MP_PL
Naszym klientem jest rozpoznawalna firma z branży nieruchomości, której biuro zlokalizowane jest w południowej części Warszawy.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bezpłatny parking pod samym biurem
  • Możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia w branży - budownictwo, zarządzanie nieruchomościami, wynajem powierzchni
  • Koleżeńska atmosfera i nowoczesne biuro
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości kilku spółek celowych (działalność deweloperska oraz zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi)
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • Tworzenie deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Księgowanie wszelkiego rodzaju dokumentów finansowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Raportowanie dla instytucji zewnętrznych np. GUS, NBP
  • Rozliczanie wydatków inwestycyjnych
  • Przygotowywanie raportów zarządczych z funkcjonowania spółek
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
Profil kandydata
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości (mile wdziana znajomość branży nieruchomości)
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg kilku spółek jednocześnie będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - przygotowywanie raportów i sprawozdań w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Praktyczna wiedza podatkowa
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców