Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-25
Kontroler Finansowy (k/m)
Nr ref. 26474_MP_PL
Bolesławiec, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Bolesławiec26474_MP_PL
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive zlokalizowana w okolicy Bolesławca.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej firmie, stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
Opis stanowiska
  • Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń,
  • Sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych,
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Grupy,
  • Kalkulacje kosztów produkcji,
  • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca,
  • Analiza kosztów i ich alokacja zgodnie z polityką firmy,
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań,
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień,
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia),
  • 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, jako warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy z SAP lub innym systemem ERP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i programu Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski