Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kontroler Finansowy (m/f)
Nr ref. 26910_MP_PL
Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Kostrzyn nad Odrą26910_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.
Oferujemy
  • system wynagrodzenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Praca w ambitnym, kompetentnym zespole.
Opis stanowiska
  • Kontrola KPI nad wszystkimi operacyjnymi procesami produkcyjnymi,
  • Sporządzanie raportów z rachunku kosztów - dystrybucja, kontrola, analizy wariancji czasowej,
  • Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, gospodarki odpadami, surowcami, półproduktami,
  • Przygotowanie budżetu produkcyjnego,
  • Sporządzanie raportów finansowych dotyczących odchyleń na produkcji, logistyce,
  • Nadzorowanie kosztów standardowych, ustalenie strat,
  • Analiza i kontrola stanów magazynowych, zapewnienie ciągłości operacyjnej zakładu,
  • Wsparcie Zarządu w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu,
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji oraz możliwości rozbudowy zakładu.
Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia lub porównywalne,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • Mile widziana znajomość zintegrowanego systemu ERP.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski