Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-19
Księgowa (M/F)
Nr ref. 26951_MP_PL
śląskie
Księgowość, BPO/SSC

26951_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Księgowej/Księgowego.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym.
Opis stanowiska
  • Księgowanie dokumentów finansowych (m.in. faktury kosztowe, wyciągi bankowe)
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych ( VAT, CIT )
  • Uzgadnianie kont rozrachunków oraz księgi głównej
  • Sporządzanie raportów na potrzeby sprawozdawczości
  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym
  • Współpraca z audytorami
Profil kandydata
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse)
  • Znajomość pojęć i procesów księgowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów klasy ERP
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista