Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-23
Inżynier Procesu (m/f)
Nr ref. 27439_MP_PL
łódzkie
IT, BPO/SSC

27439_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w produkcji oprzyrządowania do produkcji opakowań i przetwórstwa z tworzyw sztucznych. Organizacja jest częścią międzynarodowego holdingu, które posiada ponad 40 fabryk na całym świecie. Firma jest w trakcie realizacji projektu start up nowej fabryki.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Zdobycie doświadczenie w projekcie start up nowej fabryki
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
  • Współfinansowanie dojazdów do pracy
Opis stanowiska
  • Wdrażanie nowych procesów produkcyjnych i przygotowanie ich do rozpoczęcia produkcji
  • Przygotowanie specyfikacji technicznej dla nowych maszyn, współpraca z dostawcami
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów pracy dla nowych linii produkcyjnych
  • Przygotowanie i wdrażanie standardów pracy dla nowych linii produkcyjnych
  • Przygotowanie i nadzór dokumentacji procesowej w fazie uruchomienia
Profil kandydata
  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w ustawianiu procesów wtrysku oraz znajomość budowy form wtryskowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista