Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kierownik Rozwoju Sprzedaży / Sales Development Manager
Warszawa27467_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa spółka wyspecjalizowana w finansowaniu zakupu pojazdów użytkowych. Wraz z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na nowotworzone stanowisko Kierownika Rozwoju Sprzedaży / Sales Development Managera.
What's on Offer
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w spółce TOP 3.
Job Description
* Czynny udział w budowaniu strategii struktur sprzedażowych, * Zarządzanie i motywowanie kilkuosobowego zespołu, w tym ścisła współpraca z dealerami i sprzedawcami w regionach, * Odpowiedzialność za tworzenie oraz usprawnianie systemów motywacyjnych dla sieci dealerskiej, * Systematyczne identyfikowanie trendów na rynku lokalnym i szans rozwoju portfela, we współpracy z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi, * Odpowiedzialność za wsparcie rozwoju produktów, * Implementowanie zaleceń z Grupy w ramach polityki handlowej, * Ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki, * Przeprowadzanie analiz finansowych i rentowności.
The Successful Applicant
* Wykształcenie wyższe, kierunek finanse, bankowość, zarządzanie (studia podyplomowe będą dodatkowym atutem) * Minimum 4-letnie doświadczenie zdobyte w spółce leasingowej na podobnym stanowisku * Doświadczenie w zarządzaniu minimum 8-osobowym zespołem. * Doświadczenie w zarządzaniu siecią dealerską oraz siecią sprzedaży bezpośredniej * Szeroka wiedza z zakresu produktów oraz procesów * Biegła znajomość języka angielskiego * Umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu * Prawo jazdy kat. B
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców