Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-19
Główna Księgowa (k/m)
Nr ref. 27880_MP_PL
Opole, opolskie
Księgowość, BPO/SSC

Opole27880_MP_PL
Naszym Klientem jest duża międzynarodowa firma produkcyjna.
Oferujemy
Nasz Klient oferuje pracę w stabilnej i rozwijającej się Grupie, możliwość kreowania polityki rachunkowości w międzynarodowej organizacji oraz szansę na stworzenie zespołu na podstawie własnych doświadczeń oraz pomysłów. Ponadto zapewnia w pakiecie konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie i nadzór ewidencji księgowej firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych
  • Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP)
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
  • Aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów Spółki
  • Rozwiązywanie problemów podatkowych, księgowych i systemowych
  • Współpraca z innymi działami firmy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość angielskiego i/lub niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Systematyczność, dokładność i terminowość
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista