Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kontroler Finansowy - leasing
Nr ref. 27882_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Warszawa27882_MP_PL
Naszym klientem jest fundusz amerykański rozwijający firmę, która specjalizuje się w ubezpieczeniach dla urządzeń mobilnych.
Oferujemy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet benefitów sportowych i medycznych
  • W każdy poniedziałek gwarancja świeżych owoców
  • Możliwość rozwijania międzynarodowych projektów
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za miesięczne raportowanie wyników dla zarządu
  • Przygotowywanie budżetów oraz planowania finansowego, analizy odchyleń
  • Dostosowanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej
  • Analizy biznesowe (warunków handlowych, marżowości, rentowności etc.) oraz przedstawienie wniosków i rekomendacji
  • Tworzenie narzędzi kalkulacyjnych i raportów oraz procedur związanych z kontrolą finansów w celu ich optymalizacji
  • Stworzenie kontroli wewnętrznej dla linii biznesowej (leasing) oraz poprawa i rozwój struktur kontrolingowych
  • Wsparcie dla pozostałych działów organizacji
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • 5 lat doświadczenia w finansach (najlepiej 2 lata w dziale kontrolingu)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi, procedur i usprawnień działalności biznesowej
  • Znajomość systemu Navision, Access, Excel
  • Mile widziane kwalifikacje finansowe, np. ACCA, CIMA
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej oraz zagadnień podatkowy charakterystycznych dla branży leasingowej
  • Znajomość narzędzi Business Intelligence
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski