Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Analityk Finansowy (m/f)
Nr ref. 27709_MP_PL
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski

Kędzierzyn-Koźle27709_MP_PL
Nasz klient jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, największego w europie samodzielnego koncernu fotograficznego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Analityka Finansowego.
Oferujemy
  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Benefity pozapłacowe
  • Komfortowe stanowisko pracy w siedzibie firmy
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie raportów, prognoz, analiz
  • Analiza i prezentacja miesięcznych wyników oraz interpretacja odchyleń
  • Ścisła współpraca z działami księgowości, sprzedaży, zaopatrzenia i produkcji
  • Kontrola i inicjowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów
  • Identyfikacja obszarów do poprawy i proponowanie usprawnień
  • Uczestnictwo, inicjacja i kierowanie usprawnieniami procesów
  • Wspieranie procesu podejmowania decyzji biznesowych
  • Proponowanie zmian usprawniających wydajność firmy
  • Dostarczanie zróżnicowanych opinii dla kierownictwa
Profil kandydata
  • Bardzo dobra obsługa MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość SAP
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu: matematyki, informatyki, statystyki lub finansów)
  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstw i rachunkowości
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski