Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kontroler Finansowy (m/f)
Nr ref. 28042_MP_PL
Bolesławiec, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Bolesławiec28042_MP_PL
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku kontrolera Finansowego.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację
  • Pracę w środowisku w międzynarodowym w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku
Opis stanowiska
  • Udział w przygotowywaniu wewnętrznych analiz oraz raportów z działalności firmy
  • Udział w budżetowaniu rocznym, analizy odchyleń i forecastowanie
  • Przygotowywanie planów operacyjnych
  • Wsparcie w analizach należności oraz w pomoc w procesie usprawniania ściągania należności
  • Bieżąca kontrola procesu zamówień kosztowych i inwestycyjnych
  • Wykonywanie obowiązków zleconych przez przełożonego
  • Udział w bieżących projektach prowadzonych w przedsiębiorstwie
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w dziale analiz / kontrolingu - mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień związanych z finansami przedsiębiorstw
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na realizację założonych celów oraz silna chęć rozwoju w obszarze controllingu
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski