Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-26
małopolskie
IT, BPO/SSC

Inżynier Procesu - Continuous Improvement - FMCG
28138_MP_PL
Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu, producenta opakowań dla branży FMCG szukamy doświadczonego kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Kierownika Wydziału.
Oferujemy
* Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia * Rozwój w strukturach międzynarodowych * Pakiet benefitów pozapłacowych * Realny wpływ na rozwój firmy * Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
Opis stanowiska
* Nadzór nad parametrami procesu i usprawnianie procesów produkcyjnych * Prowadzenie analiz dotyczących przyczyn powstawania defektów oraz analiz FMEA * Planowanie oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych * Tworzenie standardów procesów zgodnie z filozofią LEAN * Optymalizacja czasu pracy maszyn i zużycia materiałów * Wdrażanie usprawnień maszyn i technologii w procesach produkcyjnych * Przygotowanie specyfikacji technicznej maszyn * Kontakt z dostawcami w celu budowania nowych rozwiązań * Tworzenie niezbędnej dokumentacji procesowej * Inicjowanie i wdrażanie projektów nastawionych na poprawę jakości oraz redukcje kosztów
Profil kandydata
* Wykształcenie wyższe techniczne * 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku * Poparte sukcesami doświadczenie w usprawnianiu procesów produkcyjnych * Dobra znajomość języka angielskiego * Umiejętność zrozumienia rysunków, szkiców technicznych * Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów * Znajomość narzędzi Lean Manufacturing , Six Sigma, Kaizen, TPM, 5s * Umiejętność radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista