Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kontroler Finansowy (k/m)
Nr ref. 28273_MP_PL
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Legnica28273_MP_PL
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o rozpoznawalnym Brandzie ze swoimi operacjami na całym świecie. Miejscem pracy jest zakład zlokalizowany w okolicy Legnicy.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej Grupy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi: telefon, laptop;
  • Szkolenia zawodowe.
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za sporządzanie wyniku finansowego w kilku dywizjach;
  • Przygotowanie, aktualizowanie i śledzenie budżetów poszczególnych dywizji;
  • Kontrola kosztów produkcji;
  • Kalkulacja technicznego kosztu wytworzenia produktu;
  • Udział w zamknięciu miesiąca;
  • Sporządzanie raportów oraz analiz z realizacji budżetu, analizowanie odchyleń;
  • Kontrola kosztów poszczególnych dywizji;
  • Proponowanie usprawnień w zakresie optymalizacji kosztów oraz usprawniania narzędzi;
  • Monitorowanie oraz nadzór nad spływem należności handlowych.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość, itp.);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Wiedza z zakresu finansów oraz controllingu;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w klarownym prezentowaniu problemów, rekomendacji rozwiązań; zdolność do rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność logicznego myślenia;
  • Partnerskie i biznesowe podejście do wykonywanych obowiązków.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski