Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-14
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-07-14 Aplikuj
Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia (m/f) - branża opakowań
Warszawa28441_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży opakowaniowej posiadająca 100 zakładów produkcyjnych na świecie i 2 w Polsce.
Oferujemy
  • Możliwość realizacji samodzielnych projektów pilotażowych w obszarze Lean Management
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szkolenia zagraniczne
Opis stanowiska
  • Wdrożenie i rozwój narzędzi Lean Manufacturing w dwóch zakładach produkcyjnych Firmy
  • Wspieranie lokalnego Zarządu w ocenie stopnia wdrożenia elementów Lean tj. 5S i w zakresie kompletnej organizacji programu Continuous Improvement (CI)
  • Realizowanie celów jakościowych i wydajnościowych przy jednoczesnym utrzymaniu programów CI i 5S
  • Odpowiedzialność za proces ciągłego doskonalenia na terenie dwóch zakładów oraz dostarczanie rozwiązań w zakresie możliwości dodatkowych optymalizacji procesów produkcyjnych w zakładach
  • Szkolenie i rozwijanie pracowników w zakresie CI, 5S i wszystkich powiązanych tematów, motywowanie pracowników do przestrzegania zasad i przepisów wdrożonych w zakładach
  • Zarządzanie szkoleniami związanymi z kluczowymi wskaźnikami wydajności, systemami znakowania, kontroli wizualnej, 5S
  • Aktywne uczestniczenie w projektach Lean w Grupie
Profil kandydata
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej, preferowanie w dziale produkcji, procesu, jakości lub ciągłego doskonalenia
  • Doświadczenie w prowadzeniu/uczestniczeniu w projektach związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z oddziałami zagranicznymi
  • Umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców