Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Kontroler Finansowy (m/f)
Nr ref. 28639_MP_PL
Bolesławiec, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Bolesławiec28639_MP_PL
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o rozpoznawalnym Brandzie ze swoimi operacjami na całym świecie. Miejscem pracy jest zakład zlokalizowany w okolicy Bolesławca.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej grupy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenie zawodowe
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie raporty z rachunku kosztów (raporty wydatków, MPR) - dystrybucja, kontrola, analizy wariancji czasowej i dyskusja
  • Planowanie Budżetu grupy wsparcia i proces prognozowania
  • Obsługa procesów obliczeniowych
  • Prowadzenie i kontrola operacyjna wydatków
  • Wsparcie wszelkiego rodzaju projektów usprawnień (technicznych i organizacyjnych) z "perspektywy kosztów"
Profil kandydata
  • Doświadczenie w księgowości w środowisku produkcyjnym z własnymi działaniami kontrolnymi
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe -
  • Poradzenie pierwszych własnych projektów
  • Wiedza z zakresu finansów oraz controllingu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego myślenia
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski