Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
IT Auditor
Nr ref. 29004_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Audyt, BPO/SSC
angielski
IT Auditor

IT Auditor
Warszawa29004_MP_PL
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z sektora farmaceutycznego poszukujemy osoby do roli Audytora IT. Zwycięski Kandydat będzie miał możliwość dołączenia do niezależnej komórki audytowej i pracy w ramach globalnego zespołu audytu IT. Od Kandydatów oczekuje się bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz pełnej samodzielności.
Oferujemy
  • Międzynarodowym środowisko pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet dodatków okołopłacowych;
  • Budżet szkoleniowy.
Opis stanowiska
  • Audyt środowisk informatycznych na zgodność ze standardami PCI DSS, ISO 27001 i innych standardów IT zgodnie z wytycznymi;
  • Przygotowanie programów audytu według przyjętych standardów;
  • Tworzenie i współtworzenie raportów z audytów, informowanie o dokonanych ustaleniach;
  • Rekomendowanie działań wspomagających osiągnięcie wyznaczonych celów;
  • Monitorowanie zaleceń pokontrolnych;
Profil kandydata
  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu audytów informatycznych;
  • Znajomość technologii IT poparte doświadczeniem we wdrażaniu i utrzymaniu środowisk IT;
  • Znajomości takich standardów jak ISO 27001, Cobit, ITIL, PCI DSS, Swift Security, Cyber Essentials czy podobnych;
  • Umiejętności hierarchizacji zadań oraz analitycznego myślenia;
  • Biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim;
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Posiadanie certyfikacji takich jak: CISSP, QSA/QPASP, CISM, CISA, CCNA, CCDA, CCSA będzie dodatkowym atutem;
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski