Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-20
śląskie
IT, BPO/SSC

Embedded Software Engineer (Developer)
29060_MP_PL
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży elektrycznej z okolicy Katowic, która zapewnia swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania. Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.
Oferujemy
Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, współpracę z europejskimi centrami R&D
  • Udział w rozwoju działu R&D w Polsce
  • Atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, benefity pozapłacowe)
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania wbudowanego w zakresie automatyki domowej
  • Opracowywanie oraz przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Udział w tworzeniu narzędzi wykorzystywanych do komunikowania się produktów
  • Współpracę z działem hardware development
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych opartych o mikrokontrolery (MSP430; STM32)
  • Znajomość języków programowania: C, Python
  • Znajomość interfejsów i protokołów: I2C, SPI, UART, Ethernet
  • Znajomość zagadnień systemów czasu rzeczywistego (RTOS): MicriumOS, freeRTOS
  • Znajomość języka angielskiego - minimum poziom B1
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista