Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-15
Doradca Podatkowy (k/m)
Nr ref. 29157_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, niemiecki

Wrocław29157_MP_PL
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma doradcza.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących oraz zróżnicowanych projektach.
Opis stanowiska
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT);
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych dla transakcji międzynarodowych (import, eksport, WNT, WDT);
  • Współudział w realizacji strategii firmy oraz działu;
  • Obsługa Klientów, utrzymywanie stałych kontaktów, prezentowanie oraz proponowanie rozwiązań Klientom;
  • Współpraca z kancelarią prawną i biurem rachunkowym przy opracowywaniu analiz, konsolidacji i sprawozdań finansowych;
  • Doradzanie klientom w tworzeniu optymalnej struktury ich finansów umożliwiającej optymalizację zagadnień podatkowych;
  • Przygotowanie raportów, pism i opinii w zakresie prawa podatkowego;
  • Wsparcie w trakcie kontroli podatkowych;
  • Udział w przeglądach podatkowych oraz przeglądach typu due dilligence.
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;
  • Uprawnienia doradcy podatkowego oraz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowej w międzynarodowej firmie doradczej;
  • Wiedza z zakresu CIT, VAT, PIT;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • Umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu;
  • Duża samodzielność oraz sumienność, dokładność i odpowiedzialność.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista