Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-16
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-09-16 Aplikuj

Key Account Manager - Central European Market

Grudziądz28207_MP_PL

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG, będąca w światowej czołówce producentów świec. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko Key Account Managera. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz krajów skandynawskich.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność
  • Pracę na rynkach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Opis stanowiska
  • Pełna odpowiedzialność za sprzedaż w podległym regionie
  • Rozszerzanie współpracy z dystrybutorami oraz akwizycja nowych partnerów biznesowych
  • Negocjacje kontraktów handlowych zgodnie z założeniami firmy
  • Odpowiedzialność za rozwój projektów Private Label u Klientów
Profil kandydata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 2 - letnie doświadczenie w rozwoju relacji biznesowych z sieciami handlowymi/dystrybutorami
  • Doświadczenie we współpracy z działem Customer Service i logistyką
  • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Skuteczność w działaniu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców