Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-07
mazowieckie
IT, BPO/SSC

Automatyk / Programista PLC (m/f) - branża FMCG

mazowieckie29683_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG produkująca żywność, posiadająca 4 zakłady produkcyjne w Polsce.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie dającej możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za programowanie sterowników PLC (Siemens S7, Allen Bradley)
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn
  • Odpowiedzialność za wykonywanie przeglądów oraz konserwacji
  • Uczestniczenie w projektach dotyczących procesu optymalizowania oraz ciągłego doskonalenia
  • Koordynowanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka
  • Umiejętność programowania sterowników PLC - Siemens S7
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP do 1 KV

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista