Michael Page
Data aktualizacji: 2018-12-23
Senior Project Manager
Nr ref. 29869_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Project Management

mazowieckie29869_MP_PL
Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera i właściciela nieruchomości handlowych, poszukujemy obecnie osób z doświadczeniem w zarządzaniu projektami, na stanowisko: Senior Project Manager.
Oferujemy
  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowej i stabilnej organizacji
  • Samodzielne realizowanie ciekawych projektów inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętego doświadczenia
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu, jakości realizowanego projektu
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów
  • Wybór oraz negocjacje z biurami architektonicznymi oraz firmami doradczymi
  • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowych inwestycji
  • Nadzorowanie opracowywania projektów uchwał i wniosków dotyczących projektu celem uzyskania niezbędnych decyzji organów Spółki umożliwiających realizację projektu
  • Monitorowanie realizacji projektu w celu bieżącej oceny zgodności prowadzonych działań z harmonogramem i warunkami umów
  • Nadzór nad kwalifikowalnością wydatków ponoszonych w ramach projektu dla zapewnienia prawidłowego finansowania projektu
  • Reprezentowanie Spółki wobec podmiotów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie ze strategią firmy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania realizacją dużych projektami handlowych
  • Duża wiedza z zakresu projektów inwestycyjnych w branży handlowej
  • Znajomość rynku oraz aktualnych cen usług sektora branży budowlanej
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów
  • Język angielski na poziomie zaawansowany w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów, asertywność, zaangażowanie, samodzielność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista