Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-28
dolnośląskie
BPO/SSC, Project Management
angielski, niemiecki

Kierownik Projektu- język niemiecki

29963_MP_PL

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta- międzynarodowego Generalnego Wykonawcy który od kilku lat prowadzi działalność na Polskim oraz Niemieckim rynku budowlanym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Udział w ciekawych i wymagających projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Opis stanowiska
  • Efektywne realizowanie budżetu kontraktu w celu osiągnięcia jak najlepszej marży
  • Negocjacje z wybranymi podwykonawcami i dostawcami w celu zakontraktowania prac w terminie
  • Codzienna kontrola jakości, terminowości wykonania robót
  • Przygotowanie inwestycji do odbiorów w instytucjami publicznymi
  • Pozytywne przeprowadzenie odbiorów z Klientem w terminie określonym przez umowę
  • Przygotowanie i doprowadzenie do podpisania rozliczeń końcowych z podwykonawcami i dostawcami
Profil kandydata
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • Gotowość do relokacji do miast w których będą prowadzone inwestycje na terenie Niemiec
  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane
  • Minimum 5 lata doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych - hotele, biura, mieszkania
  • Znajomość rynku podwykonawców w DE i PL
  • Znajomość niemieckich norm dot. branży budowlanej
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik