Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-23
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
IT, BPO/SSC

Inżynier Jakości (m/f) - branża obróbki metali
Bydgoszcz29836_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja produkująca wysoko wyspecjalizowane zbiorniki hydrauliczne dla największych firm specjalizujących się w branży przemysłowej, budowlanej, wydobywczej, motoryzacyjnej oraz rolniczej. Firma posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych na całym świecie, w Polsce posiada jeden, zlokalizowany w Bydgoszczy.
Oferujemy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe)
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą
Opis stanowiska
  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji
  • Inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań po reklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych (monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych, podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków, przygotowanie raportów i analiz jakościowych)
  • Współudział w opracowywaniu warunków wdrażania nowych projektów (APQP)
  • Współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji
  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów 8D
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w branży metalowej, znajomość procesów spawania
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość narzędzi jakościowych tj. MSA, APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D, Control Plan
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych: 5WHY
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista