Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-06
Lean Engineer (Male/Female)
Nr ref. 30049_MP_PL
Świdnica, dolnośląskie
IT, BPO/SSC

Świdnica30049_MP_PL

Nasz Klient to stabilny pracodawa, część międzynaroowej grupy, działający w sektorze automotive.

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych!
  • pozapłacowe benefity!
  • pracę w dobrej atmosferze!
  • wsparcie przełożonego!
Opis stanowiska
  • Optymalizacja procesów zgodnie z metodyką (value stream analysis, analiza procesów, shop floor management)
  • W ramach zarządzania zmianami wspieranie kierownictwa i pracowników we wprowadzaniu i wdrażaniu nowych procesów
  • Analiza OEE oraz zmiana layoutu w razie potrzeby
  • Zapewnianie ciągłej optymalizacji procesów (CIP, Kaizen, 5S, PDCA, etc.) oraz standaryzacji
  • Wprowadzanie metod i standaryzacja procesów pomiarowych w celu zwiększenia wydajności na produkcji, zgodnie z zasadami lean manufacturing
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manucturing oraz min. rocznego doświadczenia w koordynacji projektów z tego obszaru w firmach z branży automotive
  • Analityczny umysł , wysokie kompetencje osobiste - dbamy o atmosferę w zespole!
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowania i motywacji do wdrożenia zmian
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista