Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-26
śląskie
IT, BPO/SSC

Specjalista ds. Infrastruktury IT (m/f)

29779_MP_PL

Naszym klientem jest Firma z branży (FMCG), powstała w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw, wyspecjalizowanych w produkcji żywności.
Oferujemy
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System kafeteryjny m.in. bilety do kina, koncerty, bony podarunkowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Wysoki standard i kultura pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bonus świąteczny
Opis stanowiska
  • Uczestnictwo w wdrożeniu systemem klasy ERP, doświadczenie w wdrażaniu systemu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa aplikacji pierwszej linii wsparcia: wsparcie dla użytkowników wewnętrznych: członkowie organizacji oraz backoffice
  • Administracja oraz zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Nadzór nad inwestycjami sprzętowymi oraz programowymi z zakresu IT
  • Poszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań z obszaru IT w przedsiębiorstwie
  • Nadzór nad bezpieczeństwem systemu teleinformatycznego przedsiębiorstwa
  • Monitorowanie i eskalacja wszystkich alertów systemów informatycznych
  • Nadzór nad infrastrukturą teleinformatyczną przedsiębiorstwa w zakresie bieżącej eksploatacji oraz rozbudowy
  • Wsparcie użytkowników firmowego systemu informatycznego pod kątem programowym i sprzętowym
  • Zarządzanie oraz obsługa umów zawartych z dostawcami oprogramowania, odnawianie licencji, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Rejestracja zgłoszeń, diagnozy wstępne i wsparcie zdalne użytkowników systemów informatycznych w zakresie: - Stacji roboczych - Telefonii komórkowej i telefonii IP - Systemów wydruku, systemów sterowania - Aplikacji biznesowych
  • Kompletacja i konfiguracja sprzętu IT
  • Wykonywanie procedur wykonawczych dla zleceń standardowych (np. nadawanie dostępów do aplikacji, plików, reset haseł itp.)
  • Monitoring statusu zgłoszeń na innych grupach roboczych oraz komunikacja z użytkownikami
Profil kandydata
  • Minimum 3 lata doświadczenia we wsparciu systemów informatycznych
  • Wykształcenia technicznego na poziomie średnim lub wyższym
  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomości użytkowania głównych systemów operacyjnych, przeglądarek internetowych, komputerów i urządzeń mobilnych
  • Znajomość HTML/CSS/JavaScript mile widziane
  • Średnio-zaawansowanej znajomości języka angielskiego
  • Odpowiedzialności, samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenie w administrowaniu Windows (7/8) i MS Office

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista