Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-19
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Project Management

Project Engineer - Utilities&Energy - FMCG (m/f)
Warszawa29976_MP_PL
Naszym klientem jest globalna spółka produkcyjna z sektora FMCG - organizacja posiada kilka fabryk w Polsce i kilkadziesiąt na świecie. Firma rok rocznie jest wyróżniana w ramach certyfikacji dla najlepszych pracodawców - TOP Employers Polska. W związku z rozwojem biznesu i produkcji w Polsce organizacja zdecydowała się zbudować nową fabrykę w woj. Mazowieckim.
Oferujemy
  • Współudział w realizacji projektu typu ,,greenfield"
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej w lokalnych i globalnych strukturach
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach oraz współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
Opis stanowiska
  • Zarządzanie projektami związanymi z budową nowego zakładu produkcyjnego
  • Zarządzanie wielofunkcyjnymi projektami z zakresu infrastruktury oraz mediów
  • Planowanie budżetu, kontrola i raportowanie wydatków w ramach prowadzonych projektów
  • Zarządzanie i kierowanie pracą grup zespołowych w ramach prowadzonych projektów
  • Odpowiedzialność za projektowanie instalacji parowych, energetycznych oraz elektrycznych
  • Odpowiedzialność za projektowanie oraz instalowanie systemów dotyczących użyteczności oraz efektywności energetycznej
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferencyjnie mechanika, inżynieria chemiczna, inżynieria elektryczna)
  • 2 - 6 lat doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu projektów z obszaru infrastruktury technicznej oraz mediów (woda, gaz, powietrze)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami technicznymi
  • Bardzo dobra znajomość projektowania instalacji parowych, energetycznych, elektrycznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania obiektem
  • Bardzo dobra znajomość projektowania oraz funkcjonowania systemów dotyczących użyteczności oraz efektywności energetycznej
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, wyznaczania priorytetów oraz budowania relacji opartych na współpracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mobilność
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista