Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-22
Ekspert ds. kadr i płac
Nr ref. 30236_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa30236_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma, działająca na rynku telekomunikacyjnym.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w ciekawej branży
Opis stanowiska
  • Koordynacja procesów kadrowo-płacowych
  • Odpowiedzialność za proces zatrudniania, zmian warunków oraz zwalniania
  • Zbieranie danych na potrzeby naliczania list płac
  • Ewidencja czasu pracy
  • Administracja benefitami ( zgłaszanie pracowników, negocjowanie warunków)
  • Prowadzenie cyklicznych przeglądów wynagrodzeń
  • Tworzenie, weryfikacja i aktualizacja regulaminów oraz procedur HR
  • Bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej w zakresie decyzji personalnych
Profil kandydata
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentowania raportów
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista