Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-28
Główny Księgowy (m/f)
Nr ref. 30308_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Warszawa30308_MP_PL
Dla doświadczonego Głównego Księgowego spółka oferuje stabilne zatrudnienie oraz możliwość wieloletniej współpracy w firmie o bardzo znanej marce.
Oferujemy
  • Pakiet benefitów poza płacowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za kilkuosobowy zespół księgowy
  • Raportowanie grupowe (MSSF)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE)
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki, organami podatkowymi oraz bankami
Profil kandydata
  • Wymagane doświadczenie branżowe- dystrybucja (retail, FMCG)
  • Bardzo dobra znajomość IFRS
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (C1)
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Certyfikat Ministra Finansów
  • Konieczna jest bardzo dobra znajomość SAP ERP
  • ACCA będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana będzie otwartość na podróże służbowe
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski