Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-27
Specjalista ds. Kontrolingu
Nr ref. 30375_MP_PL
Katowice, śląskie
Kontroling, BPO/SSC

Katowice30375_MP_PL
Dla naszego Klienta firmy z branży projektowo instalacyjnej poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu.
Oferujemy
  • Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stałego rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji
  • Stanowisko o dużej samodzielności
Opis stanowiska
  • Udział w tworzeniu oraz aktualizacji kalkulacji projektów
  • Monitorowanie finansowania projektów oraz kontrola realizacji budżetu na projektach
  • Monitoring kosztów oraz analiza odchyleń i ryzyk , rozliczanie kontraktów (monitowanie należności, zobowiązań i rezerw)
  • Współpraca z dostawcami i wykonawcami, przygotowywanie umów oraz udział w negocjacjach
  • Miesięczne, kwartalne i roczne raportowanie i analiza wyników w odniesieniu do budżetu
  • Przygotowywanie Cash Flow oraz planów sprzedaży/kosztów
  • Obsługa gwarancji bankowych oraz współpraca z działem księgowym i działem zakupów
Profil kandydata
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża budowlana
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym lub technicznym
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, terminowość
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista