Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-18
Zawiercie, śląskie
Księgowość, BPO/SSC

Specjalista ds. księgowości (k/m)
Zawiercie29185_MP_PL
Nasz klient poszukuje kandydata, który dołączy do zespołu finansowego i będzie odpowiedzialny za księgowanie dokumentów zgodnie z wymogami Ustawy o Rachunkowości oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych.
Oferujemy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Rozbudowany system pozapłacowy
Opis stanowiska
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Udział w zamknięciach miesiąca oraz roku
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Współpraca z wewnętrznym działem finansowym
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, podatków CIT i VAT
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i dokładność w realizacji zadań
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista