Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-08
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Project Management

Project Manager / Business Development Manager

Warszawa30422_MP_PL

Potencjalnym pracodawcą jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz bardzo dobrej renomie. Project / Business Development Manager ma odpowiadać za rozwój rozwiązań wpierających sprzedaż. Zatrudniona osoba, będzie miała możliwość realizacji swoich pomysłów, których celem będzie rozwój programów lojalnościowych i rozwiązań dla klientów indywidualnych wspierających sprzedaż. Poszukiwana osoba zajmie samodzielne stanowisko. W raz rozwojem prowadzonych aktywności, możliwe będzie utworzenie zespołu.
Oferujemy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • System premiowy uzależniony od efektywności podejmowanych działań
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Multisport
  • Miejsce postojowe
Opis stanowiska
  • Tworzenie koncepcji i wdrożenie programów lojalnościowych
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i promocji produktów, we wszystkich kanałach dystrybucji
  • Implementacja rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży
  • Przygotowywanie rozwiązań dla klientów, odpowiadających ich potrzebom
  • Odpowiedzialność za rentowność wprowadzonych działań
  • Ścisła kooperacja z Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań dla klientów (B2C)- np. kredyty ratalne, ubezpieczenia
  • Analiza działań konkurencji i weryfikacja trendów rynkowych
  • Tworzenie regulaminów akcji promocyjnych
Profil kandydata
  • Wykształcenie kierunkowe (marketing, ekonomia, prawo)
  • Rozwój biznesu w zakresie sprzedaży usług
  • Conajmniej 10 letni staż pracy w obszarze rozwoju produktów/ loyalty partners
  • Tworzenie rozwiązań loyalty w branży retail
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktówre
  • Biegłość w przygotowywaniu regulaminów akcji marketingowych
  • Umiejętność analizy trendów oraz potrzeb klientów indywidualnych
  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce
  • Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista