Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-05
Specjalista ds. logistyki
Nr ref. 30426_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Warszawa30426_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży technicznej. W związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem nowych projektów firma poszukuje Specjalisty ds. logistyki.
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie Pakiet dodatkowych benefitów Możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji
Opis stanowiska
Realizacja dostaw wewnętrznych i do klientów Organizacja transportu Koordynacja i monitorowanie procesu wysyłki Kontrola i udział w planowaniu stanów magazynowych Przygotowywanie raportów i analiz Współpraca z magazynem, fabryką, dostawcami i działem obsługi klienta
Profil kandydata
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe) Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w logistyce Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne komunikatywność, proaktywność, zaangażowanie Znajomość systemu SAP i programu Excel Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista