Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-27
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Project Management
angielski

Project Manager ds. wdrażania rozwiązań IT w obszarze finansów
Warszawa30230_MP_PL
Naszym klientem jest firma, która projektuje, tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania informatyczne, których zadaniem jest poprawa efektywności procesów biznesowych, które pomagają zmieniać sposób funkcjonowania firmy.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia pracownika
  • stałą możliwość poszerzania kompetencji poprzez realizację ciekawych projektów dla wiodących polskich przedsiębiorstw
  • wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • pracę w zintegrowanym, nastawionym na wspólne osiąganie celów biznesowych zespole
  • indywidualnie dostosowane ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • uczestniczenie w projektach związanych z wdrożeniem systemów wspierających raportowanie zarządcze i finansowe, konsolidację, budżetowanie i prognozowanie
  • projektowanie i tworzenie raportów i formatek planistycznych
  • budowa mechanizmów integracji z systemami źródłowymi
  • prowadzenie szkoleń i wsparcie dla użytkowników po stronie Klienta
  • wsparcie działań sprzedażowych (demo dla klientów, oferty handlowe, negocjacje z klientem)
  • prowadzenie prezentacji, warsztatów, szkoleń
Profil kandydata
  • doświadczenie w projektowaniu systemów raportowania finansowego, raportowania zarządczego, budżetowania i prognozowania (moduły finansowo-księgowe systemów ERP, systemy BI/EPM/FCPM)
  • praktyczną znajomością zagadnień raportowania finansowego i controllingu potwierdzoną co najmniej 5 letnim doświadczeniem zawodowym
  • doskonałą znajomość MS Excel i umiejętność pracy z liczbami
  • dobrą znajomość języka SQL i umiejętność wykorzystania w procedurach przetwarzania danych
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SQL MS Excel
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski