Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-12
Główny Księgowy (m/f)
Nr ref. 29380_MP_PL
Legnica, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Legnica29380_MP_PL
Międzynarodowa firma produkcyjna- branża automotive.
Oferujemy
-realną możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku; -odpowiedzialne, samodzielne stanowisko; -ciekawą pracę pełną wyzwań w zaangażowanym, zgranym zespole; -atrakcyjne wynagrodzenie; -dodatkowe benefity.
Opis stanowiska
- Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami - Nadzór nad pracą działu księgowości; - Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi; - Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; - Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości ; - Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP); - Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
Profil kandydata
- Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość); - Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej; - Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego; - Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych; - Bardzo dobra znajomość IFRS; - Doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej będzie dodatkowym atutem ( raportowanie segmentowe); - Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów księgowych będzie dodatkowym atutem.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista