Michael Page
Data aktualizacji: 2018-12-05
Główna Księgowa (k/m)
Nr ref. 30533_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Wrocław30533_MP_PL
Naszym klientem jest spółka o globalnym zasięgu, która jest notowana na GPW.
Oferujemy
  • Unikalna możliwość pracy w spółce notowanej na GPW
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia;
  • Pakiet pozapłacowy;
  • Szkolenia.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Nadzór nad pracą działu księgowości;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF, raportów okresowych na GPW, rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, podatki lokalne) i niezbędnych zestawień finansowych;
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych;
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządów poszczególnych spółek, banków oraz instytucji zewnętrznych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych;
  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju standardów pracy.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ekonomiczne lub pokrewne;
  • Certyfikat ACCA lub biegły rewident będzie dużym atutem;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce notowanej na GPW;
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz MSR/MSSF;
  • Umiejętność interpretowania przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętność oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołami;
  • Dokładność i sumienność;
  • Znajomość systemów klasy ERP mile widziana.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista