Michael Page
Data aktualizacji: 2018-11-07
Accountant (m/f)
Nr ref. 30517_MP_PL
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC

Kraków30517_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja zajmująca się dostarczaniem niezawodnych systemów pakujących, najwyższej jakości. Firmę cechuję wykorzystanie wiodących technologii oraz innowacyjnych rozwiązań.
Oferujemy
  • Stałe zatrudnienie na umowie o pracę
  • Atrakcyjne, adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość znaczącego rozwoju w obszarze księgowości, pogłębienia dotychczasowego doświadczenia, oraz zdobycie nowych umiejętności
Opis stanowiska
  • Kontrola dokumentów pod względem rachunkowym oraz formalnym
  • Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych
  • księgowanie innych dokumentów księgowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji księgowej
  • Rozliczanie delegacji krajowych oraz zagranicznych
  • Rozliczanie rozrachunków, uzgadnianie sald
  • Tworzenie oraz uzgadnianie rejestrów VAT
  • Przygotowywanie płatności oraz księgowanie wyciągów bankowych
  • Wsparcie zespołu w raportowaniu danych na potrzeby zamknięcia miesiąca i roku finansowego, oraz na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
  • Czynne uczestnictwo w procesie tworzenia sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • Rejestrowanie aktywności w systemie klasy ERP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (będzie dodatkowym atutem)
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • Znajomość przepisów podatkowych, w szczególności VAT / CiT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość programu CDN Optima, będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w MS Excel
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, lojalność
  • Chęci do rozwoju w obszarze związanym z księgowością
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Excel
Specjalista
MS Excel
Specjalista
MS Excel