Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-24
Analityk Finansowy
Nr ref. 30640_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza

Warszawa30640_MP_PL
Naszym klientem jest globalna spółka z branży mediowej.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Biuro w ścisłym centrum Warszawy
Opis stanowiska
  • Cykliczna analiza wyników i odchyleń w stosunku do zakładanych prognoz
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządcze
  • Wsparcie zespołu w zakresie modelowania przychodów
  • Aktualizacja bieżących estymacji
  • Analiza kluczowych wskaźników KPI
  • Uzgodnienia danych pomiędzy systemami finansowymi i raportowymi
  • Optymalizacja procesów raportowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowanie Finanse i Rachunkowość
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w analizie finansowej lub biznesowej
  • Biegła znajomość MS Excel (VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość systemów raportowych np. Cognos, Hyperion
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+/C1)
  • Umiejętność pracy z bardzo dużą ilością danych
  • Pro-aktywność, wysokie umiejętności komunikacyjne
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista