Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-30
Lider obszaru
Nr ref. 30603_MP_PL
śląskie
Kontroling, BPO/SSC

30603_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży hydrauliki przemysłowej, produkująca urządzenia do odprowadzania wody. Osoba na stanowisku Lidera obszaru będzie odpowiedzialna za nadzorowanie podległych mu pracowników oraz za realizowanie założonych planów produkcyjnych.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Realny wpływ na rozwój podległego obszaru
  • Pakiet socjalny
Opis stanowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników na wydziale obróbki mechanicznej/montażu
  • Realizowanie założonego planu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad i procedur BHP
  • Organizowanie pracy podległego zespołu
  • Współpraca z innymi wydziałami produkcyjnymi
  • Optymalizowanie procesu produkcyjnego
  • Bezpośrednie raportowania do dyrektora produkcji
Profil kandydata
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zespole produkcyjnym przy obróbce metalu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, 5S
  • Umiejętność szybkiego i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Dobra organizacja pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik