Michael Page
Data aktualizacji: 2018-09-25
(Starszy) Specjalista ds. VAT
Nr ref. 30688_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski

Warszawa30688_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG/Healthcare.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna Medicover
  • Karta sportowa
  • Możliwość otrzymania premii rocznej
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i Inrastat na podstawie raportów w systemie SAP
  • Zakres kompetencyjny: 20 krajów
  • Uzgodnienie i rozliczanie kont księgowych
  • Wsparcie podczas audytu w zakresie kontroli VAT
  • Praca w SAP w zakresie określonych stawek (np. klasyfikacja podatkowa materiałów, zapisy warunków podatkowych, utrzymanie kodów podatkowych)
Profil kandydata
  • 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie przestrzegania przepisów VAT lub pozycji księgowych, w tym przygotowywanie deklaracji VAT (korzyści z przygotowania deklaracji VAT dla wielonarodowych rejestracji VAT)
  • SAP, Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy język będzie atutem: hiszpański, włoski, francuski, niemiecki, czeski, węgierski, portugalski)
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Excel
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski