Temat tygodnia
czyli rozmowa o gorących biurkach, open space'ach i chillout roomach
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-12-06
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2018-12-06 Aplikuj

Dla naszego klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy doświadczonej osoby do działu audytu.


Konsultant w dziale audytu
Konsultant w dziale audytu
Warszawa, mazowieckie
NR REF.:1111659

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć badanie sprawozdań i przeglądów ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie dokumentacji z badań i przeglądów. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za zarządzanie grupą konsultantów oraz planowanie pracy w ramach prowadzonego projektu.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego o preferowanym kierunku rachunkowość i finanse.
Ponadto wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia w audycie i/lub księgowości (w tym umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych). Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz  znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem.
Poszukujemy kandydata komunikatywnego o wysokich zdolnościach analitycznych, który nie boi się pracy pod presją czasu oraz wyjazdów służbowych.

Nasz klient oferuje możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, o przyjaznym, niekorporacyjnym środowisku pod okiem doświadczonych przełożonych. Ponadto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, kartę Multisport oraz wsparcie w zdobywaniu uprawnień na biegłego rewidenta lub ACCA.