Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-01
Zastępca Dyrektora Produkcji
Nr ref. 30637_MP_PL
Konin, wielkopolskie
BPO/SSC
angielski

Konin30637_MP_PL

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna, która posiada zakłady produkcyjne na terenie całego kraju oraz jest jednym z liderów w swoim sektorze - branża elektroenergetyczna. Firma rokrocznie zwiększa udziały na rynku lokalnym. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Organizacja zatrudnia ponad 1700 pracowników oraz funkcjonuje ponad 60 lat.
Oferujemy
Duże możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską Pakiet medyczny, karta sportowa, możliwość ubezpieczenia, bony na Święta
Opis stanowiska
  • Bieżącą współpraca z Dyrektorem Produkcji
  • Zarządzanie oraz rozwijanie podległej kadry - pośrednio powyżej 200 osób
  • Koordynowanie planowania produkcji oraz analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Inicjowanie oraz nadzór nad wdrażaniem zmian optymalizacyjnych oraz nowych technologii
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przebiegiem procesu produkcji
  • Współpraca w zakresie tworzenia planów inwestycyjnych
  • Współudział we wdrażaniu nowych produktów
Profil kandydata
  • Kilkunastoletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu produkcją
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferencyjnie Elektrotechnika lub Energetyka)
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji, zarządzanie zmianami, zasobami materiałowymi i ludzkimi
  • Doświadczenie w kontraktowej kastomizowanej wysokogabarytowej produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - minimum B1
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 150 osób

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Dyrektor
Języki
angielski
Dyrektor
Języki
angielski